halogeny do przedpokoju
halogeny do przedpokoju

Katalog

halogeny do przedpokoju

Filtrowanie / Sortowanie
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Zadbaj o korytarz

Korytarz jest takim miejsce w każdym domu, które wymaga dobrego oświetlenia. Zazwyczaj brakuje w nim okien, jest wąski i często ma nieregularne kształty. Z pomoc przychodzą różne triki aranżacyjne, rozjaśniające ciemne wnętrze i poszerzające wizualnie ciasną przestrzeń. Optycznie powiększa metraż także lustro o dużej tafli oraz podwieszany sufit, na którym można umieścić kilka punktowych źródeł światła.

Malowanie światłem

Tak, właśnie światło jest priorytetowym elementem aranżacyjnym, modelującym wnętrza i dookreślającym kształty przedmiotów. Za jego pomocą można też ładnie doświetlić dany punkt na ścianie lub drzwi, aby w nocy można bez problemu się przemieszczać. Dobierając określony typ światła do przedpokoju, trzeba wziąć zawsze pod uwagę charakter pomieszczenia, jego długość i szerokość oraz kształt, aby precyzyjnie rozmieścić źródła światła dodatkowego na suficie, ścianach czy przy ziemi.

Halogeny do przedpokoju – doskonały wybór

Halogeny do przedpokoju, to bardzo dobre rozwiązanie oświetleniowe do zainstalowania w przedpokoju. Dają jasny i czysty blask oraz od momentu włączenia świecą z dużą mocą. To wspaniała alternatywa dla kinkietów i plafonów, którą wybiera coraz więcej osób. Nasza oferta bogata jest w wiele różnych wzorów lamp halogenowych do przedpokoju. Są to produkty niezwykle kunsztowne i niesztampowe, pozwalające stworzyć w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu, niesamowite świetlne efekty. Halogeny do przedpokoju wykonane z najlepszej jakości materiałów, zadziwiają precyzją wykończenia i unikalnym wyglądem. Ręcznie cięte szkło z niebanalnymi wzorkami, daje niesamowite wrażenia wizualne w postaci świetlnych refleksów. Nasze halogeny do przedpokoju mają eleganckie metalowe obudowy o srebrnym lub złotym wybarwieniu, które dopełniają mocno udanej całości.

Ciekawe aranżacje i funkcjonalność

W naszej ofercie znajdziesz wiele rożnych halogenów do przedpokoju podtynkowych i natynkowych, które subtelnie wkomponują się w aranżację każdego przedpokoju. Pełnią funkcję dekoracyjną oraz praktyczną, oświetlając drogę do kolejnego pomieszczenia lub konkretnie daną przestrzeń. Zależnie od miejsca umieszczenia halogenów do przedpokoju – czy w jednym ciągu, czy też punktowo ¬– otrzymasz pożądane efekty, a Twój przedpokój nabierze unikanego charakteru.

Z wyjątkowymi halogenami do przedpokoju każde wnętrze zyskuje wiele ciepła i przytulności.