halogeny kryształowe
halogeny kryształowe

Katalog

halogeny kryształowe

Filtrowanie / Sortowanie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Odmień swoje mieszkanie

Jeśli chcesz urządzić swój dom w sposób niebanalny z pomysłem i świeżością, musisz koniecznie pomyśleć o odpowiednim oświetleniu. Dzięki celnemu wyborowi lamp do danego typu wnętrza, uzyskasz niesamowite efekty wizualne, a co za tym idzie, świetlne. Wystarczy trochę wiedzy, zmysłu artystycznego plus dobry zakup, aby w nieprzeciętny sposób oświetlić swój dom.

Kryształowe halogeny - niebanalne

Kryształy w oświetleniu mają swój wielki renesans – i dobrze. Są to np. halogeny kryształowe, lampy wiszące, kinkiety, plafony itd. Niektórzy trwają w błędnym przekonaniu, że tego typu lampy znajdą swoje miejsce jedynie w eleganckich i klasycznych wnętrzach, co mija się z prawdą. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak prezentują się wizualnie, czy są to mocno rozbudowane lampy, czy też urocze oczka lub kinkiety niewielkich rozmiarów. My proponujemy Ci coś niesztampowego, co sprawi, że każde wnętrze będzie skąpane w niesłychanym blasku – w rzeczywistości i w przenośni. To halogeny kryształowe, stanowiące unikalną oprawę dekoratorską oczka, prezentujące się wyśmienicie nie tylko we wnętrzach klasycznych czy glamour, ale też nowoczesnych. Do wyboru jest wiele różnych wybarwień obudowy, np. subtelne połączenie niebieskich i transparentnych kryształków. Halogeny kryształowe charakteryzują mocnym i jasnym źródłem światła, cudownie rozpraszanym w barwne refleksy, dzięki poruszającym się delikatnie diamencikom. Do wyboru są dwa klasyczne kolory podstaw: złota i srebrna, aby każdy mógł dopasować je do swojego aranżacyjnego konceptu.

Do jakich pomieszczeń?

Halogenów kryształowych możesz użyć w każdym wnętrzu. Ładnie będą prezentować się w eleganckiej łazience, salonie, jadalni lub przedpokoju. Niezależnie, gdzie się znajdą, wszędzie roztaczają swój urokliwy blask i łowią wszystkie spojrzenia. Świetnie sprawdzą się w małych metrażowo wnętrzach, jak i w dużych pokojach. Jeśli zależy Ci na oświetleniu danej powierzchni czy mebla punktowo, wystarczy często jeden halogen kryształowy (np. w łazience czy maleńkim przedpokoju). W przypadku większego wnętrza również możesz użyć halogenów kryształowych do miejscowego oświetlenia. Natomiast jeśli zależy Ci na większym źródle światła, wystarczy zamontować kilka oczek koło siebie, w mniejszych lub większych odstępach, aby podziwiać wyjątkowy efekt aranżacyjny, ale też cieszyć się praktyczną stroną takiego rozwiązania.

Z halogenami kryształowymi każde pomieszczenie wygląda bajecznie i uroczo.