halogeny okrągłe
halogeny okrągłe

Katalog

halogeny okrągłe

Filtrowanie / Sortowanie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Halogeny okrągłe – przepis na piękno

Czy wiesz, jak wspaniały nastrój możesz wyczarować za pomocą uroczych, okrągłych oczek halogenowych? Te, które my proponujemy, to halogeny okrągłe wykonywane ręcznie z transparentnego lub oszronionego szkła. Wyjątkowości dodaje im niepospolita podstawa - złota lub srebrna, podtrzymująca efektowny kryształowy klosz. Są to subtelne światełka punktowe, będące świetnym uzupełnieniem podstawowego oświetlenia w każdym pomieszczeniu. Dzięki wyciętym ręcznie na szkle misternym wzorkom, pod wpływem światła powstają urzekające refleksy. Za pomocą naszych halogenów okrągłych stworzysz baśniowy klimat, w który z przyjemnością zanurzysz się podczas codziennego odpoczynku.

Oświetlenie punktowe

Dzięki ulokowaniu dekoracyjnych halogenów okrągłych w określonym miejscu uzyskasz podwójny efekt – estetyczny i funkcjonalny. Niebanalna dekoracja przyciągająca wzrok gości i możliwość doświetlenia danego mebla, rośliny czy przestrzeni tworzy niesamowity i intrygujący efekt. Światło podkreśli walory wnętrza i skupi uwagę na tym, na czym Ci zależy, a zamaskuje jakieś niedostatki pomieszczenia. Halogeny okrągłe ładnie będą się prezentować w salonie, ale też w kuchni, np. gdy zostaną umieszczone nad stołem. Obejmująca blat jasna obręcz świetlna, stworzy wrażenie ciepłego i przytulnego wnętrza, a w kuchni czy jadalni jest to efekt jak najbardziej pożądany.

Jaki typ wnętrz?

Halogeny okrągłe ładnie wpiszą się w każde nowoczesne wnętrze, nadając mu elegancji i szyku. Owalna forma obudowy doskonale wgląda w minimalistycznych aranżacjach. Natomiast złota lub srebrna podstawa halogenów okrągłych pozwala na wizualne dopasowanie lampy do charakteru danego pomieszczenia.

Oczywiście nasze halogeny okrągłe ozdobią z powodzeniem także inny typ wnętrza, np. klasyczny czy rustykalny. Ważne, aby światło współgrało z ogólnym konceptem aranżacyjnym, wtedy tylko będzie niezwykłym dopełnieniem charakteru pomieszczenia.

Dzięki brylantowemu wybarwieniu światła klimat, jaki tworzą, jest niepowtarzalny i inspirujący. Musisz też pamiętać, że duża moc żarówki halogenowej pozwala na stworzenie mocnych akcentów świetlnych w wybranych miejscach.

Daj się porwać nowym trendom w oświetleniu i urządzaj swoje mieszkanie gustownie oraz ze smakiem.