kinkiety do salonu
kinkiety do salonu

Katalog

Z włącznikiem

kinkiety do salonu

Filtrowanie / Sortowanie
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 188 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 188 elementów

Urządzasz swoje mieszkanie i nie masz pomysłu na ciekawe oświetlenie salonu? Nasza firma wychodzi naprzeciw Twoim pragnieniom i poszukiwaniom, oferując niebanalne kinkiety do salonu, które budzą zawsze dużo pozytywnych emocji.

Kinkiety do salonu, czyli jakie?

Zdawałoby się, że oświetlenie mieszkania w obecnych czasach nie jest trudne. Z jednej strony to prawda, z drugiej nie. Wszystko jest zależne od wystroju wnętrza oraz do indywidualnych preferencji. To, co dla jednych jest unikane, dla drugich trąci banałem. Na szczęście u nas masz szeroki wybór kinkietów do salonu i każdy z nich możesz bez obaw zamontować w swoim domu.

Kinkiety do salonu mogą służyć jako eleganckie, dekoracyjne lampki doświetlające np. cenną pamiątkę rodzinną, zdjęcie, czy obraz. Otulające przedmiot miękkie światło buduje romantyczny i tajemniczy nastrój. Dlatego tego typu kinkiety do salonu, z ciepłym światłem, powinny być zawsze montowane w celach także relaksacyjnych, nie tylko dekoracyjnych i praktycznych.

Najlepszy kinkiet do salonu to taki, który podkreśli aranżacyjny wystrój wnętrza, doświetli punktowo dane miejsce, będzie modelował światłem, pisząc niesamowite historie świetlne na ścianach i meblach. Te małe cuda wykonane z dużą starannością, definiują stylistycznie pomieszczenie, ale też wskazują na gust właścicieli, dlatego także ważne jest, aby były idealnie dobrane i umieszczone we właściwym miejscu.

A może parami?

Musisz wiedzieć, że kinkiety lubią przebywać w parach, dlatego ładnie będą wyglądać chociaż po dwa. Oczywiście wszytko zależne jest od aranżacji i musi być jakoś uzasadnione, płynnie łączyć się z ogólnym wystrojem wnętrza. Umieszczenie ich po kilka równolegle po przeciwnych stronach np, szafki, lustra, czy łóżka da oszałamiające wrażenie wizualne, ale też stworzy klimat harmonijny i wywoła efekt symetrii. Najlepiej, aby były to mniejsze kinkiety do salonu, nie rzucające się nadto w oczy wyszukana formą.

Proste i eleganckie kinkiety do salonu

Co Ci możemy zaproponować? Na pewno wykonane z najlepszej jakości materiałów kinkiety do salonu, które ozdobią Twoje wnętrza gustownie i ze smakiem. Jedną z naszych propozycji jest uroczy kinkiet do salonu w kolorze srebrnym błyszczącym, co nadaje mu jeszcze większej wytworności. Jego profile rozchodzą się faliście, a od dołu oświetlają je bajecznie diody LED, co daje oszałamiający efekt. Ten kinkiet do salonu wygląda wspaniale zarówno wyłączony, jak i po rozświetleniu – wtedy feeria światła otula ciepło pomieszczenie.

Kolejne kinkiety do salonu czarują osobliwym kloszem wykonanym z akrylu, tak jakby lekko drapowanego na powierzchni, przez co wizualnie wyglądają bajkowo. Podstawa i zawiesie wykonane z metalu galwanizowanego o wybarwieniu klosza na srebrny chrom. Są to urocze kinkiety do salonu o różnych kształtach – koła i innych figur geometrycznych o różnej wielkości. Charakteryzują się prostotą, ale doprawioną szczyptą ekstrawagancji i dobrego smaku.