Kinkiety drewniane

Znaleziono 7 produktów

Filtruj

Znaleziono 7 produktów

Materiał wykonania

Ilość żarówek (szt.)

Zintegrowane źródło światła

Cena

  • 129,00 zł - 439,00 zł

KINKIET LED USB 3010-1 CZARNY Z WŁĄCZNIKIEM

399,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

KINKIET LED USB 3010-1 BIAŁY Z WŁĄCZNIKIEM

399,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

KINKIET LED USB 3011-1 CZARNY Z WŁĄCZNIKIEM

319,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

KINKIET LED USB 3011-1 BIAŁY Z WŁĄCZNIKIEM

299,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

KINKIET LED USB 3010-2 CZARNY Z WŁĄCZNIKIEM

439,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

KINKIET LED USB 3010-2 BIAŁY Z WŁĄCZNIKIEM

439,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Kinkiet nowoczesny ozcan kuchnia jadalnia salon sypialnia 5678 apl

129,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Wśród najmodniejszych trendów w dekorowaniu wnętrz ciągle prym wiedzie styl skandynawski. Jest zarazem bardzo współczesny, minimalistyczny i nieprzesadzony, ale przytulny. Nic dziwnego, że trafia w gusty niemal wszystkich pokoleń, a zwłaszcza ludzi młodych. Idealną propozycją na oświetlenie wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim są kinkiety drewniane, które łączą w sobie nowoczesny charakter i przytulność rodzinnego domu. Jak zaaranżować takie lampy we współczesnym wnętrzu?

Kinkiety drewniane — pomysły na aranżacje

Piękno tkwi w prostocie tego rodzaju oświetlenia. Oszczędny projekt zawierający drewnianą podstawę i wystającą z niego żarówkę, idealnie wpiszę się w koncepcję stylistyczną niemal każdego pokoju. Kinkiety drewniane z powodzeniem można zamontować w przedpokoju nad szafką na buty albo obok wejścia — w ten sposób wyeksponowane zostaną ważne elementy pomieszczenia. Mogą również stanowić uzupełnienie oświetlenia głównego i tworzyć już od wejścia atmosferę przytulności swoim ciepłym, przyjemnym światłem.

Bez obaw o zaburzenia wystroju można również zawiesić kinkiety drewniane w salonie. Pokój dzienny urządzony w nowoczesnym albo skandynawskim stylu aż się prosi, żeby ocieplić go piękną lampką ścienną. Chcąc dodać wnętrzu nieco charakteru, można zdecydować się na intensywne akcenty kolorystyczne (na przykład kolorowy uchwyt na żarówkę). Kinkiety drewniane idealnie nadają się również do pokoju dziecięcego. Będą pięknie korespondowały z odcieniem dziecięcych mebelków.

Choć może się to wydawać zaskakujące, kinkiety drewniane idealnie będą pasowały również jako oświetlenie blatów w kuchni. Można je powiesić na wolnej ścianie nad blatem albo nad szafkami (wtedy najlepiej zastosować modele z ruchomym ramieniem). Można je także wykorzystać w celach dekoracyjnych, na przykład jako oświetlenie ściany z pamiątkowymi zdjęciami.

Kinkiety drewniane — w skandynawskim stylu

Prosty, ale ciekawy i dobry design oraz funkcjonalność to podstawowe cechy stylu skandynawskiego. Kinkiety drewniane wprost idealnie do niego pasują, dlatego śmiało można je wykorzystywać nie tylko do celów funkcjonalnych, ale również jako niebanalne elementy dekoracyjne.