kinkiety LED
kinkiety LED

Katalog

Z włącznikiem

kinkiety LED

Filtrowanie / Sortowanie
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 137 elementów

Kinkiety LED stały się ostatnio bardzo modnym źródłem światła w nowoczesnym domu. Ich przeznaczenie jest wielorakie – od pomysłowych, sprytnych lampek do czytania, po doświetlenie niektórych miejsc lub rzeczy. Kinkiet LED to także wspaniały dekorator wnętrz, czarują światłem i ciekawym designer.

Kinkiet LED – idealny do czytania

Dużo czytasz i marzysz o stworzeniu przytulnego kącika czytelniczego w salonie czy w sypialni? Z naszymi kinkietami LED bardzo łatwo i przyjemnie zrealizujesz swoje pragnienie. Lampkę możesz zamontować nad łóżkiem lub w pobliżu fotela, aby codzienna lektura zawsze przebiegała w miłym, ciepłym nastroju. Uzyskasz odpowiednie doświetlenie, dzięki skierowanym punktowo światłu, niezależnie czy będziesz czytać, czy też przeglądać pocztę na laptopie czy tablecie. Subtelne i ciepłe światło sączące się z urokliwego kinkietu LED, pozwoli Ci zapomnieć o zmęczeniu z przyjemnością zatopić się w fascynującą lekturę.

Bardzo ładnie wyglądają na ścianie, wtapiając się w tło każdego rodzaju wnętrza. Wykonane ze stali galwanizowanej o czarnym lub białym wybarwieniu, idealnie pasują do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym jak i minimalistycznym. Umieszczony na podstawie włącznik pozwala w prosty sposób, bez wysiłku włączać i wyłączać lampkę.

Kinkiet LED do sypialni i jadalni

Mamy również wyborne propozycje kinkietów LED, które można zamontować w sypialni lub jadalni. Są to czarujące, proste w formie, ale nietuzinkowe lampki o rozchodzących się faliście ku górze profilom o kolorze srebrny mat. Oprócz tego, że dają ciepłe, delikatne światło, tworząc niesamowity, harmonijny nastrój, są także bardzo efektowne, niezwykle gustowne. Niezbyt duże, ale przyciągające każde spojrzenie.

Kolejny kinkiet LED, które możesz przymocować na ścianie sypialni lub jadalni, to lampka z okrągłym mocowaniem w kolorze srebrny mat, mające profil sprężyny. Model ten daje ciepłe, uspakajające światło, przyjazne dla oczu. Z tymi kinkietami LED zbudujesz osobliwy nastrój i ozdobisz swoje pomieszczenia w sposób niesztampowy.

Kinkiet LED czy już plafon?

Zdecydowanie wspaniałe kinkiety LED przypominające plafony polecamy osobom szukającym w dekoracji wnętrz czegoś ponadprzeciętnego. Te niezwykłe lampy składają się z metalowych czterech kręgów świetlnych w kolorze miedzianym. Barwa światła 3000 k jest idealna do budowania ciepłego, spokojnego klimatu w Twoim domu. Każdy taki kinkiet LED to wspaniała dekoracja ścienna do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Kinkiet LED nad lustro lub obraz

Za pomocą naszych kinkietów LED możesz wdzięcznie oświetlić lustro, co docenią szczególnie panie. Klosz ma kształt podłużnej listwy z regulowaną świetlówką, natomiast stelaż i podstawa wykonane są z galwanizowanej stali co razem składa się na wyborną całość. Ładnie będzie wyglądać w gabinecie, salonie czy sypialni, dzięki kunsztownemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom. Możesz wybrać ten kinkiet LED o barwie - patyna, srebrny mat lub srebrny chrom.

Oprócz ww. Kinkietów LED proponujemy szereg innych, oryginalnych lamp stylowych o takim przeznaczeniu. Są to m.in. kinkiety szklane, kryształowe, mosiężne, a abażurem czy drewniane. Każdy wybierze odpowiedni dla siebie kinkiet LED po niewygórowanej cenie.