kinkiety loft
kinkiety loft

Katalog

Dostępność

kinkiety loft

Filtrowanie / Sortowanie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Miłośnikom designu i modnych trendów nie trzeba tłumaczyć, na czym polega styl industrialny. Z łatwością możesz go zastosować w swoim wnętrzu, nadając mu miejskiego, nowoczesnego charakteru. Idealnie do takiego wystroju będą pasowały kinkiety loft — niezwykle oryginalne i gustowne. To najmodniejszy trend nowoczesnego oświetlenia. Nawiązuje do estetyki kojarzącej się z postprzemysłowymi pomieszczeniami i świetnie podkreśla nowoczesny, miejski charakter mieszkania. Koniecznie uzupełnij je najmodniejszymi żarówkami, tak zwanymi żarówkami Edisona.

Kinkiety loft — do wnętrza w stylu industrialnym

W obowiązujących we współczesnym designie trendach, kinkiety są w zasadzie elementem obowiązkowym. Takie dodatkowe źródło światła jest nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne i pozwala na kreowanie różnych nastrojów w mieszkaniu. Ponadto kinkiety loft mają bardzo wygodny i przydatny atut w postaci regulowanego ramienia, które pozwala na sterowanie kierunkiem padania światła. Świetnie wpisują się w stylistykę wnętrz industrialnym dzięki metalowym elementom, imitującym rury, koła, kapelusze (rodem z szyldu starego szynku albo miejskiego baru). Wśród dostępnych modeli znajdziemy również takie, które są wprost stylizowane na lampy przemysłowe, oświetlające wnętrza fabryk. Dodaje to jeszcze większego uroku pomieszczeniu, a chłód i surowość wprowadzaną przez metalowe elementy można łatwo przełamać, stosując żarówki o ciepłym, żółtym świetle.

Kinkiety loft — oryginalna ozdoba do biura i sypialni

Kinkiety loft z powodzeniem znajdą zastosowanie zarówno w przestrzeni biurowej, jak i zaciszu sypialni. Ten niebanalny dodatek nada efektowności całemu wnętrzu, a utrzymanie odpowiedniej estetyki sprzyja zarówno pracy i skupieniu, jak i wypoczynkowi. Dzięki możliwości regulowania można skierować ich strumień światła w dokładnie wybrane miejsce — na przykład na biurko. Są więc nie tylko bardzo gustowne i oryginalne, ale także praktyczne. Kinkiet zawieszony nad łóżkiem w sypialni ułatwi z kolei wieczorne czytanie i wniesie nieco ciepła do pomieszczenia.