nad obraz

Złoty kinkiet ledowy ozcan 2604 kinkiet led 3w

159,00 zł

Dostawa: 48 h

Światło dekoracyjne

Nowoczesne wnętrza obfitują w funkcjonalne i innowacyjne oświetlenie. Oprócz centralnego źródła światła w pomieszczeniach, szczególnie tych większych, można spotkać się także z dekoracyjnym i zadaniowym oświetleniem. Jedna lampa może co najwyżej oświetlić równomiernie pokój, ale poza tym nic. Natomiast uczycie kinkietów, plafonów czy reflektorków pomaga wydobyć piękno, nawet z najskromniej urządzonego wnętrza. Wystarczy odpowiednio dobrać lampę i żarówkę, aby uzyskać oszałamiające świetlne efekty. Co można doświetlić? Wszystko! Ale szczególnie ważne jest, aby to były przedmioty cenne dla kogoś, budzące dobre emocje. Dobrym przykładem będzie tu np. oświetlenie nad obraz czy nad lutro, zarówno w jednym, jak i drugim przypadku iluminacje świetlne są czarujące.

Oświetlenie nad obraz

Wiele osób lubi otaczać się dziełami sztuki. Szczególnie są to obrazy mniej lub bardziej znanych mistrzów pędzla. Niektórzy gustują w rzeźbach i innych formach artystycznego wyrazu. Każdy taki przedmiot staje się dodatkowo elementem wystroju wnętrza i definiuje je w pewien sposób. Piękno i wagę takiego dzieła podwyższa odpowiedni sposób jego ekspozycji. Jednym z nich, i chyba najbardziej zadowalającym zmysł estetyczny, jest światło.

Jeśli chcesz sprawdzić efekt takiej aranżacji w swoim domu, zainwestuj w niebanalne oświetlenie nad obraz. W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe kinkiety, które idealnie wpiszą się w każdy typ współczesnego wnętrza. Są to np., kinkiety o srebrnym i miedzianym błyszczącym wybarwieniu, wykonanym z tworzywa sztucznego kloszu w kolorze mlecznym. Źródłem światła w tym typie oświetlenia nad obraz są także paski Ledowe.

Kolejnym arcyciekawym rozwiązaniem są kinkiety z włącznikiem, efektownie wyglądające, dzięki drewnianym wstawkom. Lampka jest bardzo praktyczna, ponieważ ma elastyczne ramię, za pomocą którego łunę światła można skierować w konkretne miejsce. Ten kinkiet również posłuży, jako świetne oświetlenie nad obraz.

Prosty, ale niebanalny design

Doświetlenie ważnego przedmiotu wymaga zastosowania skromnej lampy, która nie będzie zawłaszczać całej przestrzeni. Uwaga powinna być skierowana nie na nią, ale na rzecz, którą doświetla. Z oświetleniem nad obraz jest tak, że musi być subtelne i tworzyć ten wyjątkowy romantyczny nastrój, miękkiego, ciepłego światła sączącego się z małej lampki. Szczególnie nastrojowo wygląda to w nocy, kiedy zgasi się główne światło, a wnętrze zostanie wypełnione przez małe, ale mocne punkty światła, w których skapane są różne ważne przedmioty.

Wybór oświetlenia nad obraz nie jest trudny. Najlepsze są zdecydowanie skromne kinkiety, doświetlające sprytnie to, co chcesz żeby było wyeksponowane. Twórz nastrój, maluj światłem i ciesz się praktyczną stroną takiego źródła światła. Żarówka nie może generować dużej temperatury, powinna miesić się w granicy 3000-3500 lumenów. Wtedy światło będzie białe i delikatne, subtelnie się rozproszy.