plafony do przedpokoju
plafony do przedpokoju

Katalog

plafony do przedpokoju

Filtrowanie / Sortowanie
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 241 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 241 elementów

Wybierz oświetlenie do przedpokoju

Czy wiesz, że oświetlenie przedpokoju lub korytarza jest bardzo ważne i stanowi prolog do tego, co się za nim znajduje? Pewnie wiesz, ale może nie masz jeszcze skonkretyzowanych planów, co do typu lampy, jaką w tym miejscu zamontujesz. Obok zadaniowych kinkietów, sprytnie doświetlających konkretną przestrzeń, czy jakąś rzecz, wypada zamontować centralne źródło światła. Mogą być nim plafony do przedpokoju, stwarzające niesamowity nastrój i ocieplający pomieszczenie czarującym, subtelnie rozchodzącym się światłem.

Funkcjonalne i nietuzinkowe plafony do przedpokoju

Nowoczesne plafony do przedpokoju w niczym nie przypominają tych z lat PRL-u. Charakteryzują się innowacyjną, niebanalną formą, ciekawym wybarwieniem klosza oraz dekoracyjnością. Obecnie każde oświetlenie (precyzyjne dobrane) nie jest monotematyczne. Dobra, praktyczna lampa będzie nie tylko cieszyć unikalnym designem, ale też doświetli jakiś szczegół, detal lub oświetli całe wnętrze.

W zależności, jaki efekt dekoratorski chcesz osiągnąć, taki rodzaj plafonu do przedpokoju wybierzesz. A zdecydowanie jest w czym wybierać. Ekstrawagancka lampa, mocno innowacyjna, czy też plafon do przedpokoju o stonowanej kolorystyce i prostej, ale estetycznej bryle klosza.

Montaż i efekty

Nie musisz montować plafonów do przedpokoju tradycyjnie na suficie (chyba, że masz taki zamysł aranżacyjny). Można je śmiało ulokować na ścianie i efekt będzie równie oszałamiający.

Jeśli zdecydujesz się umieścić plafon na jednej ze ścian, warto wtedy przy listwie zamontować kinkiety i skierować je ku górze, aby ładnie oświetlały sufit oraz wizualnie powiększały pomieszczenie (jeśli jest taka potrzeba). Zamiast nich można zamontować halogeny, które w naszej ofercie występują w osobliwych kształtach i wybarwieniach.

Natomiast nasze plafony do przedpokoju mają wyrafinowane kształty, niektóre bardzo futurystyczne. Są to lampy w kształcie spirali, różnej wielkości kół wykonanych z metalu o barwie miedzi czy srebra. Każdy z tych plafonów do przedpokoju tworzy niesztampową oprawę dla każdego wnętrza.