Plafony kwadratowe

Znaleziono 4 produktów

Filtruj

Znaleziono 4 produktów

Dostępność

Cena

  • 49,00 zł - 1 036,00 zł

Materiał wykonania

Kształty

Rodzaj żarówek

Ilość żarówek (szt.)

Zintegrowane źródło światła

Biała ledowa plafoniera 40cmx40cm ozcan 5563-3 biały plafon led 20w

199,00 zł 49,00 zł

Dostawa: 48 h

  • -150,00 zł

    PROMOCJA

Szampańskie klosze ozcan 6110-5 lampa ledowa plafon ledowy plafoniera led...

879,00 zł

Dostawa: 48 h

Szampańskie klosze ozcan 6110-9 ledowa lampa plafon ledowy plafoniera led...

1 479,00 zł 1 035,30 zł

Dostawa: 48 h

  • -30%

    PROMOCJA

Plafon Ozcan 6112-5 srebro, kuchnia, jadalnia, przedpokój

699,00 zł 299,00 zł

Dostawa: 48 h

  • -400,00 zł

    PROMOCJA

Plafon kwadratowy – jak dopasować go do pokoju, żeby stworzyć spójne wnętrze?

Oświetlenie odgrywa bardzo istotną rolę w miejscu zamieszkania, dlatego warto zadbać o odpowiednie rozmieszczenie punktów świetlnych, ale jednocześnie nie można zapominać, że lampy powinny spełniać funkcję dekoracyjną. Dzięki połączeniu wszystkich cech można poszczycić się atrakcyjnym wnętrzem, które jest lubiane nie tylko przez domowników, ale także odwiedzających gości. Plafon kwadratowy jest rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej użytkowników. Jakie ma zalety? Czy pasuje do wszystkich pomieszczeń?

Plafon kwadratowy LED – kiedy warto go wykorzystać?

Plafon kwadratowy doskonale prezentuje się na niewielkiej przestrzeni, gdyż nie zajmuje wiele miejsca i jednocześnie zapewnia pożądaną ilość światła, dzięki której można wykonywać zaplanowane działania i czynności. Kiedy znajdzie się w centralnym miejscu na suficie, przypisuje mu się funkcję głównego oświetlenia. To doskonały wybór, dzięki któremu oświetlone zostaje całe wnętrze. Zyskują na tym oczy, które nie odczuwają zmęczenia. Plafon kwadratowy LED wpisuje się do stylu nowoczesnego, gdyż jest oświetleniem minimalistycznym, który doskonale sprawdzi się w tego typu wnętrzach. Plafon kwadratowy można umieścić na przykład w sypialni. W tym przypadku niezwykle istotne jest podzielenie pokoju na strefy, gdyż właściwe oświetlenie i odpowiednia intensywność wpływają nie tylko na jakość odpoczynku, ale również warunkują przesypiane noce. W przypadku małych sypialni, jeden plafon kwadratowy LED wystarczy, aby oświetlić całe wnętrze. Jednak w przypadku większych przestrzeni niezbędne jest zastosowanie dodatkowych modeli. Należy je rozmieścić w odpowiednim miejscu oraz umieścić we właściwych przerwach od siebie. Plafon sprawia, że nie istnieje konieczność wzbogacania pokoju o dodatkowe źródła światła. Jeśli lampa znajduje się tuż nad łóżkiem, przy jej pomocy można komfortowo czytać książki czy gazety. Z kolei w przypadku zainstalowania kilku mniejszych punktów, nie można pominąć toaletki bądź komody w sypialni. Plafon kwadratowy zapewnia wymaganą ilość światła, dzięki czemu makijaż czy fryzura prezentują się atrakcyjnie. Z kolei plafon nad komodą ułatwi kompletowanie garderoby oraz wybieranie stylizacji. Plafon kwadratowy LED wzbogacony o materiałowy abażur jest nie tylko przytulny, ale jednocześnie nadaje wnętrzu charakteru. Abażury można ustawiać w różnych kierunkach, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie stworzyć wnętrze odpowiadające swoim potrzebom. Tradycyjny model sprawdzi się najlepiej w przypadku klasycznych wnętrz oraz pomieszczeń, w których znajduje się wiele intensywnych dodatków i elementów, które nie wymagają zastosowania szczególnie bogatego oświetlenia.

Plafon kwadratowy – czy to dobre rozwiązanie do salonu?

Platon kwadratowy LED może znaleźć się w każdym salonie, jednak liczba zamontowanych lamp powinna być uwarunkowana metrażem pomieszczenia. W trakcie przygotowywania salonu warto pomyśleć o uzyskaniu pożądanej atmosfery, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć zastosowane oświetlenie. Doskonale sprawdzi się kilka plafonów, które zawieszone zostają bezpośrednio nad sofą. Klimat gwarantowany, a strefa przeznaczona do wypoczynku jest właściwie rozjaśniona. Z kolei plafon kwadratowy przeznaczony do strefy jadalnej powinien świecić intensywnym światłem, gdyż właściwa widoczność jest w tym przypadku bardzo istotna. Warto wziąć pod uwagę plafon kwadratowy LED utrzymany w minimalistycznym stylu. Najlepiej prezentuje się w połączeniu z innymi lampami, kiedy przy pomocy odpowiedniej kompozycji można uzyskać pożądane rezultaty. Zachwyt i oryginalność zostają zagwarantowane. Warto rozważyć również nabywany kolor, gdyż dostępne są neutralne propozycje oraz lampy przyciągające wzrok. Jeśli mieszkańcom zależy na przytulnym pomieszczeniu, należy skoncentrować się a plafonach wykonanych z delikatnych materiałów. Dzięki jakości, dobrym materiałom oraz właściwym kolorom można uzyskać oryginalny i ciekawy wystrój pokoju.