LED

Dostępność

Materiał wykonania

Kształty

Zintegrowane źródło światła

Cena

  • 539,00 zł - 1 979,00 zł

Lampa led plafon ledowy ozcan 5636-3 srebro chrom salon kuchnia łazienka

539,00 zł

Dostawa: 48 h

Nowoczesny plafon ALPI ASTOR 7825-K POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

936,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Nowoczesny plafon ALPI TILSIM 7824-K POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

1 099,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Nowoczesny plafon ALPI TILSIM 7824-B POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

1 329,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Nowoczesny plafon ALPI IDOL 7821-YM POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

1 979,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Nowoczesny plafon ALPI IDOL 7821-60 POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

1 589,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Nowoczesny plafon ALPI YELPAZE 1123-B POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

1 499,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Nowoczesny plafon ALPI YELPAZE 1123-K POWER LED SALON JADALNIA KUCHNIA...

1 099,00 zł

Dostawa: 3-4 tyg.

Wielu osobom plafony kojarzą się z czasami socrealizmu. Wtedy to w obskurnych barach, czy innych placówkach użytku publicznego zamontowane były proste, mdłe plafony o pokarbowanej szklanej strukturze.

Plafony LED – perfekcyjne i eleganckie

Te czasy na szczęście już minęły i dużo się zmieniło w zakresie wzornictwa, także w oświetleniu. Bogactwo kształtów, feeria barw widoczna na osobliwych oprawach, niepospolity design, zaskakujące połączenia materiałów i kontrastujące przyjaźnie elementy. Takie są właśnie współczesne plafony LED, które z powodzeniem oświetlają każdy typ wnętrza, zarówno pod kątem stylistycznym, jak i przeznaczenia.

Plafony LED można zamontować albo na ścianie albo na suficie, zależnie do wystroju wnętrza. Pomysł na założenie osobliwego plafonu LED w korytarzu to strzał w dziesiątkę. Kunsztowny, ładnie wpisujący się w przestrzeń, zachwyca niebanalnym urokiem. Futurystyczne kształty o niesłychanych dekorze, czy proste w wyrazie, ale nie mniej kuszące wizualnie, bardziej klasyczne lampy, nadadzą każdemu wnętrzu niebywałego charakteru.

Także w łazience plafony LED będą prezentować się wyśmienicie. Warto je zamontować z tego względu, że nie zajmują dużo miejsca, co szczególnie jest ważne w przypadku posiadania małego metrażu łazienki. Oprócz tego plafon LED dobrze rozprasza światło na całe pomieszczenie. Zawsze możesz wybrać lampę o kilku źródłach światła, wtedy uzyskasz jeszcze lepsze efekty wizualne i przede wszystkim plafon LED sprawdzi się pod kątem praktycznym. Ważne jest to, że światło odbija się do sufitu, dzięki czemu wnętrze skąpane jest w blasku. Jeśli chcesz możesz zamontować plafon LED lub kilka plafonów na bocznych ściankach w celu doświetlenia ściany lub lustra czy szafki, zamiast tradycyjnych kinkietów.

Jeśli chcesz zyskać równomierne, mocne światło w swoim salonie zmontuj na suficie plafony LED. Dzięki nim zyskasz też ciekawy dekor, szczególnie gdy wybarwienie klosza, jego kształt będą niesztampowe i nowoczesne. Szczególnie jest to dobry pomysł, kiedy salon nie jest zbyt duży, ale też w przypadku niższego sufitu. Wisząca lampa psułaby wystrój i stwarzała wrażenie przytłoczenia, co jest zupełnie niepotrzebne i możliwe do wyeliminowania.

Plafony LED do wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Nasze plafony LED zamontujesz wszędzie tam, gdzie chcesz, czyli w różnych aranżacjach. Jeśli wolisz lampy bardziej dyskretne i klasyczne, powinien zaciekawić Cię plafon LED z kloszem akrylowym białym, składający się z trzech cienkich obręczy. Bardzo efektownie prezentuje się także ten sam model plafonu LED o kloszu wykonanym z galwanizowanego metalu w kolorze srebrny chrom. Elegancko i stylowo - w sam raz do wyjątkowego salonu lub kuchni czy jadalni.

Zupełnie inny wizualnie jest plafon LED o futurystycznym kształcie do wnętrz mocno nowoczesnych. Ma srebrne wybarwienie i unikalną formę, na którą składa się podstawa i elementy klosza wykonane z galwanizowanego metalu o wybarwieniu srebrny chrom. Wygląda niezwykle – kilka powykręcanych metalowych pasków, przypominających harmonijkę.

Oprócz tego mamy do zaoferowania szereg innych plafonów LED – np. o złotym wybarwieniu, z profilami rozchodzącymi się w różne strony. U dołu tych elementów zastosowano diody LED, które po rozświetleniu tworzą niebanalne klimaty.

Inne nietuzinkowe kształty naszych plafonów LED to srebrne gwiazdki przytwierdzone do podstawy, czy szampańskie klosze w kolorze srebrny chrom, wykonane po części z elementów lustrzanych. Po rozświetleniu mienią się urokliwie, dając niesamowite efekty świetlne.