żyrandole do hotelu
żyrandole do hotelu

Katalog

żyrandole do hotelu

Filtrowanie / Sortowanie
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 150 elementów

Hotel miejscem przytulnym i komfortowym

W hotelu każdy chciałby odczuwać namiastkę domowego klimatu. Dlatego tak ważne jest, aby zarówno wystrój wnętrz (szczególnie mieszkalnych, ale też hol, recepcja) były estetyczny i przytulny. Często w takich miejscach wieje przysłowiową nudą, jest ponuro i panuje półmrok, Tymczasem wystarczy mądrze zaplanować oświetlenie i założyć odpowiednie żyrandole do hotelu, aby każdy gość czuł się komfortowo.

Światło kreatorem przestrzeni

Po przekroczeniu holu hotelu powinno mieć się pozytywne odczucia co do danego miejsca. Ważne jest więc estetyczne i praktyczne oświetlenie lobby i recepcji. Może to być przytłumiony, delikatny blask, czy też wyrazistsze iluminacje, tak czy inaczej, powinno być nastrojowo i ciepło. Odpowiednio dobrane żyrandole do hotelu mogą zdziałać cuda. Są to zazwyczaj bardziej eleganckie, misternie zdobione żyrandole, przyciągające wzrok i zostawiające pod dużym wrażeniem na długi czas. Umiejętnie dobrane żyrandole do hotelu budują nastrój, prestiż miejsca i pozwalają uzyskać zamierzone efekty dekoratorskie, jak i praktyczne.

Jaki żyrandol do hotelu wybrać?

Proponujemy Ci kilka nietuzinkowych modeli żyrandoli do hotelu, wykonanych precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół. Pierwsza nasza propozycja to kryształowy, elegancki żyrandol, który znajdzie swoje miejsce także w reprezentatywnych salonach, restauracjach i innych tego typu pomieszczeniach. Zrobiony z mnóstwa kryształków żyrandol do hotelu zachwyca jakością wykonania i prezentuje się czarująco. Po rozświetleniu jest jeszcze bardziej klimatycznie – wiele żarówek plus odbijające się refleksy światła w kryształkach, robią oszałamiające wrażenie wizualne. Takie żyrandole do hotelu to prawdziwy majstersztyk, który potęguje uczucie komfortu i elegancji.

Drugą naszą propozycją jest również kunsztowny, bogato zdobiony żyrandol do hotelu, ale o zdecydowanie innej strukturze. Srebrna, mocna konstrukcja ramowa, na której opierają się trzy rzędy ułożonych kaskadowo kryształków. Ich kształt jest prosty, rodzący harmonię i poczucie piękna.

To tylko dwa z wielu żyrandoli do hotelu, które możesz u nas nabyć. Odpowiednio dobrany podniesie prestiż danego miejsca i wzbudzał pozytywne estetyczne uczucia wśród gości.