żyrandole do przedpokoju
żyrandole do przedpokoju

Katalog

żyrandole do przedpokoju

Filtrowanie / Sortowanie
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów

Zwykle przedpokój sprawia największe problemy w aranżacji. Jest bowiem mały, często wąski, a przecież trzeba w nim zmieścić wiele przydatnych mebli i elementów wyposażenia, takich jak lustra czy wieszaki. Hol musi być również dobrze oświetlony, ponieważ rzadko zdarza się, żeby było to pomieszczenie z dostępem do światła dziennego. Wybierzmy zatem taki żyrandol do przedpokoju, dzięki któremu nie będziemy musieli szukać w pośpiechu kluczy po omacku.

Żyrandol do przedpokoju — nowoczesne trendy

Ponieważ nie mamy zbyt wielu narzędzi, dzięki którym zaaranżujemy efektowny przedpokój, warto wybrać żyrandol, który sam w sobie stanowi ozdobę i zwracający uwagę dodatek. Nowoczesne trendy w wystroju wnętrz pozwalają nam na zabawę formami i materiałami, dlatego możemy sobie pozwolić na żyrandol do przedpokoju w stylu industrialnym. Modne są zwłaszcza połączenia elementów metalowych (na przykład czarnym) z ozdobnymi żarówkami, drewnianymi częściami albo sznurami zawiązanymi w ciekawy kształt. Warto skusić się także na żyrandol zbudowany z połączenia ozdobnych żarówek zawieszonych na sznurze albo przedłużeniu. Takie rozwiązania będą idealnie pasowały do minimalistycznego wystroju przedpokoju, a przy tym stanowią niebanalny dodatek o walorach dekoracyjnych.

Żyrandol do przedpokoju — jak wybrać?

Kształt żyrandola do przedpokoju powinien być dobrany do wymiarów pomieszczenia. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, ponieważ na ten element wystroju zwracamy uwagę już od wejścia, wiec źle dopasowany może wprowadzić atmosferę chaosu. Warto jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, dzięki którym wybierzemy idealny żyrandol do przedpokoju. Długie i wąskie pomieszczenie warto oświetlić dwoma, trzema lampami zawieszonymi na środku sufitu. Jeśli przedpokój jest mały i kwadratowy — wystarczy jedna, wówczas może mieć większe rozmiary. Nie zapominajmy również o odpowiednim wymierzeniu długości przewodu tak, żeby lampa nie wisiała zbyt nisko. To bardzo ważne, żebyśmy nie zaczepiali o nią podczas zakładania odzieży wierzchniej.