żyrandole loft
żyrandole loft

Katalog

żyrandole loft

Filtrowanie / Sortowanie
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 53 elementów

Styl loftowy

Czy wiesz, że styl loftowy króluje w wielu wnętrzach polskich domów i prezentuje się bardzo efektownie? Dużo osób zmienia wystrój własnych mieszkań, urządzając je właśnie w takim industrialnym klimacie. Oprócz oryginalnych mebli, dużych okien i skrajnego minimalizmu w zagospodarowaniu przestrzeni ważną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie, czyli efektowne żyrandole loft.

Dopełniają one wystrój pomieszczenia swoim niebanalnym kształtem i ciemnym, stonowanym wybarwieniem, akcentując, mniej lub bardziej, swoją obecność.

Minimalizm czy sztukateria?

W zależności od tego, jaki efekt dekoratorski chcesz otrzymać, taki żyrandol loft zainstalujesz w swoim domu. Jeśli wolisz bardziej stonowane, nie rzucające się w oczy kształty, to mamy dla Ciebie niebanalną propozycję. Mała, czarna lampa wisząca, wykonana ze stelażu i oprawy ze stali galwanizowanej, zachwyca prostotą formy. Wyjątkowości dodaje jej łańcuch, na którym przytwierdza się ja do sufitu. To wyjątkowy żyrandol loft do mniejszych wnętrz i dla tych, co nie lubią zbytniej ekstrawagancji.

Drugim rozwiązaniem kontrastującym z podanym wyżej przykładem, jest żyrandol loft w kształcie mosiężnej kuli. Wybarwienie na mosiądz platynowy daje niezwykły efekt wizualny, doskonale wpisujący się w tego typu wnętrza.
W naszej ofercie są także żyrandole loft w całkiem innej wizualnej oprawie. Stanowi ją osiem metalowych, czarnych prętów zakończonych złotymi nasadkami, na których ulokowane są żarówki w stylu vintage. Patrzeć na ten żyrandol, to czysta przyjemność. Bogactwo wrażeń estetycznych gwarantowane!

Żyrandole loft – czy tylko do industrialu?

Oczywiście, że nie tylko w stylu industrialnym odnajdą się nasze żyrandole loft. Idealnie wpiszą się też w wystrój minimalistyczny i nowoczesny oraz pomieszczenia urządzone w tylu vintage. Nie każdy z nich, będzie pasował do innego typu wnętrza, ale w większości przypadków będzie to możliwe.

Zaufaj naszej marce i daj się zainspirować pozytywnie. Rozświetl swoje życie mocą radosnych lumenów i urządzaj mieszkanie zgodnie ze swoimi aranżacyjnymi marzeniami.