Rabat 5% za zdjęcia naszych produktów

Posiadasz dobrej jakości zdjęcia naszych produktów, które zostały już kiedyś kupione w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym? Jeżeli tak to dobrze się składa, bo bardzo poszukujemy takich zdjęć. Jeśli prześlesz nam takie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości to w zamian otrzymasz od nas rabat 5% na kolejne zamówienie! Dla osób, które jeszcze nie posiadają naszych produktów ale zamierzają skorzystać z naszej oferty, przy kolejnych zamówieniach i przesłaniu zdjęć otrzymają rabat.

WARUNKI OTRZYMANIA RABATU

Uzyskanie rabatu jest bardzo proste! Warunki jakie trzeba spełnić:

1) Zrób zdjęcie naszych produktów w swojej aranżacji i prześlij je na e-maila : sklep@brightlife.pl

2) Zdjęcie należy wykonać w formacie plików jpg w jak najlepszej rozdzielczości. 

3) Do przesłanego zdjęcia należy dołączyć poniższe oświadczenie: " Oświadczam, że jestem autorem przesyłanych zdjęć oraz posiadam pełne prawo do zarządzania na ich wykorzystanie. Jednocześnie oświadczam, że wyrażam pełną zgodę na bezterminowe i nieodpłatne wykorzystanie zdjęć przez firmę Fashion Light Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na ul. Krakowska 41A w celach marketingowych i umieszczanie ich na social media oraz stronie internetowej www.brightlife.pl.

ODBIÓR RABATU

Wykonane zdjęcia prześlij na nasz adres: sklep@brightlife.pl Tytuł e-maila: Rabat za zdjęcie + numer zrealizowanego zamówienia. Po otrzymaniu wiadomości i weryfikacji zdjęcia pod kątem jakości , prześlemy w wiadomości zwrotnej kod rabatowy do wykorzystanie w naszym sklepie internetowym. Kod jest jednorazowego użytku oraz do wykorzystania przez rok od momentu jego wydania.

Masz pytania? Napisz do nas przez zakładkę kontakt.

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz więcej

DARMOWA DOSTAWA

Dostarczymy najlepsze oświetlenie prosto pod Twoje drzwi. Zaoszczędź i skorzystaj z naszej darmowej dostawy od 500 zł.

2 LATA GWARANCJI

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i dbamy o to, abyście czuli się bezpiecznie –dlatego zapewniamy 2 lata gwarancji na cały asortyment!

FACHOWE DORADZTWO

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania! Napisz lub zadzwoń do nas – pomożemy Ci dobrać idealne oświetlenie do Twojego domu.