kinkiety z włącznikiem
kinkiety z włącznikiem

Katalog

Dostępność
Z włącznikiem

kinkiety z włącznikiem

Filtrowanie / Sortowanie
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Kinkiety o różnym przeznaczeniu

Zazwyczaj każde pomieszczenie wymaga doświetlenia – czy to ze względów dużej powierzchni metrażowej, czy też z potrzeby dekoracyjnej i funkcjonalnej. Kinkiety z włącznikiem są świetnym i praktycznym rozwiązaniem do różnego typu wnętrz, alternatywnym do lamp z włącznikiem umieszczonym bezpośrednio w ścianie. Szczególnie jest to istotna kwestia, kiedy używa się kinkietu jako źródła światła punktowego co czytania. Wtedy wystarczy sięgnąć ręką do lampki i uruchomić bez wstawania z łóżka czy fotela.

Kinkiety w sypialni i korytarzu

Ładnie prezentują się także kinkiety z włącznikiem w korytarzu czy przedpokoju. Warto w tych miejscach zamontować tego typu oświetlenie, aby można było bez problemu przejść po zmroku do łazienki, czy do drugiego pomieszczenia. Kilka kinkietów koło siebie da więcej światła i w małych gabarytowo wnętrzach typu hol. Dzięki temu nie będzie konieczność montażu większej lampy. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeśli potrzebujesz więcej mocnego światła, konieczne jest założenie kilku kinkietów obok siebie, np. wzdłuż sufitu lub po jego bokach. Jeśli z koeli ma to być tylko doświetlenie danego miejsca, czy uzupełnienie światła głównego, wtedy wystarczy jeden lub dwa dekoracyjne kinkiety z włącznikiem.

Efekty dobrze zaaranżowanego oświetlenia punktowego są oszałamiające. Wystarczy skierować strumień światła na ścianę z obrazem czy rzeźbą lub umieścić lampki na dole przy listwach podłogowych. Dodatkowym plusem drugiego rozwiązania jest optyczne powiększenie przestrzeni, również w sytuacji niskiego sufitu.

Kinkiety w kuchni i jadalni

Kinkietów z włącznikiem możesz użyć także z powodzeniem w kuchni. To bardzo praktyczne rozwiązanie stosowane często
jako doświetlenie blatu kuchennego, czy kuchenki lub szafki. Jeśli wolisz bardziej klasyczne i kunsztowne kinkiety, możemy zaoferować Ci kilka unikalnych wzorów, które sprawdzą się także, jako nietuzinkowa dekoracja.

Natomiast wśród naszych kinkietów z włącznikiem mamy bardzo urokliwą lampkę z tkaninowym kloszem, dzięki której w jadalni stworzysz niesamowity, czarujący i ciepły nastrój. Oczywiście nie ma przeszkód, aby ulokować ją przy łóżku w sypialni i potraktować, jako subtelną lampkę nocną.

Każdy kinkiet z włącznikiem w naszej ofercie jest wykonany z najlepszej jakości materiałów i charakteryzuje się ciekawym designem. Daj się zainspirować i wybierz ponadczasowe oświetlenie, mające moc zaaranżować świetlnie każde, nawet najbardziej nietypowe wnętrze.