KWADRATOWE

Znaleziono 11 produktów

Filtruj

Znaleziono 11 produktów

Cena

  • 454,00 zł - 1 347,00 zł

Rodzaj gwintu

OUTLET Nowoczesny plafon led złoty 70W 4155-1 OZCAN SALON JADALNIA...

1 199,00 zł 599,50 zł

Dostawa: 48 h

  • -50%

    PROMOCJA

Nowoczesny plafon led złoty 50W 4153K OZCAN SALON JADALNIA SYPIALNIA...

1 193,00 zł

Dostawa: 14 - 21 dni

Nowoczesny plafon led 96W 4152K OZCAN SALON JADALNIA SYPIALNIA PRZEDPOKÓJ

1 569,00 zł

Dostawa: 14 - 21 dni

Nowoczesny plafon led 75W 4151-2 OZCAN SALON JADALNIA SYPIALNIA PRZEDPOKÓJ

1 239,00 zł

Dostawa: 48 h

Nowoczesny plafon 55cm czarny złoto patyna Ozcan 4151-1

1 099,00 zł 549,50 zł

Dostawa: 48 h

  • -50%

    PROMOCJA

Nowoczesny plafon led 80W 4150K-1 OZCAN SALON JADALNIA SYPIALNIA PRZEDPOKÓJ

1 065,00 zł

Dostawa: 14 - 21 dni

Elegancka czarno złota lampa sufitowa plafon LUCEA ZANATA 80543-01-CB2-BK...

1 795,00 zł

Dostawa: 14 - 21 dni

Plafon 35cm srebro chrom 6112-5 Outlet Wyprzedaż końcówek serii Ostatnia...

699,00 zł

Dostawa: 48 h

Elegancka złoto brązowa lampa sufitowa plafon LUCEA VENERA 80649-01-CB2-WD...

1 279,00 zł

Dostawa: 14 - 21 dni

Elegancka złoto brązowa lampa sufitowa plafon LUCEA VENERA 80649-01-CS2-WD...

919,00 zł

Dostawa: 14 - 21 dni

Designerska srebrna lampa sufitowa plafon LUCEA VETTO 80437-01-CS1-CR...

679,00 zł 475,30 zł

Dostawa: 48 h

  • -30%

    PROMOCJA

Plafon kwadratowy – jak dopasować go do pokoju, żeby stworzyć spójne wnętrze?

Oświetlenie odgrywa bardzo istotną rolę w miejscu zamieszkania, dlatego warto zadbać o odpowiednie rozmieszczenie punktów świetlnych, ale jednocześnie nie można zapominać, że lampy powinny spełniać funkcję dekoracyjną. Dzięki połączeniu wszystkich cech można poszczycić się atrakcyjnym wnętrzem, które jest lubiane nie tylko przez domowników, ale także odwiedzających gości. Plafon kwadratowy jest rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej użytkowników. Jakie ma zalety? Czy pasuje do wszystkich pomieszczeń?

Plafon kwadratowy LED – kiedy warto go wykorzystać?

Plafon kwadratowy doskonale prezentuje się na niewielkiej przestrzeni, gdyż nie zajmuje wiele miejsca i jednocześnie zapewnia pożądaną ilość światła, dzięki której można wykonywać zaplanowane działania i czynności. Kiedy znajdzie się w centralnym miejscu na suficie, przypisuje mu się funkcję głównego oświetlenia. To doskonały wybór, dzięki któremu oświetlone zostaje całe wnętrze. Zyskują na tym oczy, które nie odczuwają zmęczenia. Plafon kwadratowy LED wpisuje się do stylu nowoczesnego, gdyż jest oświetleniem minimalistycznym, który doskonale sprawdzi się w tego typu wnętrzach. Plafon kwadratowy można umieścić na przykład w sypialni. W tym przypadku niezwykle istotne jest podzielenie pokoju na strefy, gdyż właściwe oświetlenie i odpowiednia intensywność wpływają nie tylko na jakość odpoczynku, ale również warunkują przesypiane noce. W przypadku małych sypialni, jeden plafon kwadratowy LED wystarczy, aby oświetlić całe wnętrze. Jednak w przypadku większych przestrzeni niezbędne jest zastosowanie dodatkowych modeli. Należy je rozmieścić w odpowiednim miejscu oraz umieścić we właściwych przerwach od siebie. Plafon sprawia, że nie istnieje konieczność wzbogacania pokoju o dodatkowe źródła światła. Jeśli lampa znajduje się tuż nad łóżkiem, przy jej pomocy można komfortowo czytać książki czy gazety. Z kolei w przypadku zainstalowania kilku mniejszych punktów, nie można pominąć toaletki bądź komody w sypialni. Plafon kwadratowy zapewnia wymaganą ilość światła, dzięki czemu makijaż czy fryzura prezentują się atrakcyjnie. Z kolei plafon nad komodą ułatwi kompletowanie garderoby oraz wybieranie stylizacji. Plafon kwadratowy LED wzbogacony o materiałowy abażur jest nie tylko przytulny, ale jednocześnie nadaje wnętrzu charakteru. Abażury można ustawiać w różnych kierunkach, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie stworzyć wnętrze odpowiadające swoim potrzebom. Tradycyjny model sprawdzi się najlepiej w przypadku klasycznych wnętrz oraz pomieszczeń, w których znajduje się wiele intensywnych dodatków i elementów, które nie wymagają zastosowania szczególnie bogatego oświetlenia.

Plafon kwadratowy – czy to dobre rozwiązanie do salonu?

Platon kwadratowy LED może znaleźć się w każdym salonie, jednak liczba zamontowanych lamp powinna być uwarunkowana metrażem pomieszczenia. W trakcie przygotowywania salonu warto pomyśleć o uzyskaniu pożądanej atmosfery, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć zastosowane oświetlenie. Doskonale sprawdzi się kilka plafonów, które zawieszone zostają bezpośrednio nad sofą. Klimat gwarantowany, a strefa przeznaczona do wypoczynku jest właściwie rozjaśniona. Z kolei plafon kwadratowy przeznaczony do strefy jadalnej powinien świecić intensywnym światłem, gdyż właściwa widoczność jest w tym przypadku bardzo istotna. Warto wziąć pod uwagę plafon kwadratowy LED utrzymany w minimalistycznym stylu. Najlepiej prezentuje się w połączeniu z innymi lampami, kiedy przy pomocy odpowiedniej kompozycji można uzyskać pożądane rezultaty. Zachwyt i oryginalność zostają zagwarantowane. Warto rozważyć również nabywany kolor, gdyż dostępne są neutralne propozycje oraz lampy przyciągające wzrok. Jeśli mieszkańcom zależy na przytulnym pomieszczeniu, należy skoncentrować się a plafonach wykonanych z delikatnych materiałów. Dzięki jakości, dobrym materiałom oraz właściwym kolorom można uzyskać oryginalny i ciekawy wystrój pokoju.